Zapowiedzi

Gra terenowa Expedycja Express – W poszukiwaniu kwiatu paproci

Zaproszenie na Noc Świętojańską w Miliczu: Gra terenowa otwierająca Celebrację nad Baryczą

Już 21 czerwca mieszkańcy Milicza będą mieli wyjątkową okazję wziąć udział w specjalnym programie gry terenowej, przygotowanym we współpracy z grupą Ekspedycja Express. To wydarzenie zainauguruje obchody Nocy Świętojańskiej nad Baryczą.

Ekspedycja Express, znana z organizacji ponad 600 gier terenowych, miejskich i scenariuszowych oraz współpracy przy dużych produkcjach internetowych, przygotowała dla mieszkańców Milicza niezwykłą przygodę. Grupa ta, mająca na swoim koncie takie projekty jak Sabotażysta®, Azja Express czy Wyścig Kamperowy dla Ekipy Friza, gwarantuje niezapomniane wrażenia i wyjątkowe wspomnienia.

Wieczorowo-nocna edycja gry terenowej oferuje uczestnikom aż 16 głównych zadań, prowadzących do zdobycia cennych nagród. Drużyny będą rywalizować na mapie gry obejmującej obszar Milicza, decydując o kolejności odkrywanych punktów i strategii budowania przewagi nad konkurencją.

W trakcie gry uczestnicy będą musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami i zagadkami, w tym smakowymi, termicznymi i wymagającymi odwagi. Część z nich będzie nawiązywać do obrzędów Nocy Świętojańskiej, a inne stanowić będą wyzwanie dla najodważniejszych śmiałków. Drużyny zostaną wyposażone w ekwipunek, który przy odrobinie kreatywności pomoże im w realizacji zadań i odkrywaniu kolejnych etapów gry.

Noc Świętojańska to czas pełen magii i obrzędów, a tegoroczne obchody w Miliczu rozpoczną się od najbardziej zaskakującej zabawy. Czy jesteście gotowi na przygodę?

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 22 czerwca podczas obchodów Nocy Świętojańskiej na Ostoi Konika Polskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego świętowania!

Więcej informacji na stronie: https://kultura-milicz.pl/gra-terenowa-expedycja-express-w-poszukiwaniu-kwiatu-paproci/