Zapowiedzi

Noc Świętojańska w Miliczu

Zaproszenie na Noc Kupały w Miliczu: Magiczne Święto w Sercu Doliny Baryczy

Jedno z najbardziej magicznych i tajemniczych świąt w naszej kulturze – Noc Kupały – zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas pełen rytuałów, symboliki i magii, celebrujący ogień, wodę, miłość i naturę.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Nocy Kupały w malowniczej scenerii nad Baryczą, w Miliczu. Dwudniowe obchody odbędą się w dniach 21-22 czerwca, oferując niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

Pierwszego dnia, 21 czerwca, rozpoczynamy grą terenową, której celem będzie poszukiwanie legendarnego kwiatu paproci. Według wierzeń mityczny kwiat zakwita tylko raz w roku, podczas letniego przesilenia, przynosząc szczęście, wiedzę i bogactwo. Profesjonalna ekipa z EKSPEDYCJI EXPRESS zapewni fascynujące i pełne emocji doświadczenie dla poszukiwaczy przygód.

W sobotę, 22 czerwca przygotowaliśmy dla Państwa duże plenerowe wydarzenie w klimacie boho. Wieczór rozpocznie się koncertami folkowymi, gdzie wystąpią zespoły Dziewanna oraz Oreada, oferując mieszankę liryki, melancholii i skocznych rytmów.

Po zachodzie słońca przeniesiemy się w czasy Słowian, podziwiając niezwykłe widowisko taneczno-muzyczne “Noc Kupały” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Łany z Poznania. Na zakończenie wieczoru czeka nas spektakularny pokaz ogni przygotowany przez Teatr Ognia Los Fuegos.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego celebrowania Nocy Kupały w sercu Doliny Baryczy. Czekają na Państwa dwa dni pełne magii i niezapomnianych wrażeń!