Czy są tu fani „RANCZA”? Oblężenie Wilkowyj. Rekordowy tłum fanów „Rancza” w Jeruzalu

Malutki Jeruzal koło Mińska Mazowieckiego w sobotę, 15 sierpnia, po raz kolejny zamienił się w serialowe Wilkowyje. Do wsi zjechały prawdziwe tłumy z okazji V Zlotu Fanów „Rancza”, podczas którego na uczestników czekały spotkania z aktorami, koncerty, konkursy i Jarmark Folkowy. Według organizatorów, z którymi rozmawialiśmy na miejscu, w tegorocznej edycji wzięło udział ponad 10 tysięcy osób – to rekordowa frekwencja w pięcioletniej historii wydarzenia.

Wilkowyjska gorączka na starcie

Zlot oficjalnie rozpoczął się o godzinie 12.00 na placu obok rynku przy ul. Latowickiej w Jeruzalu, gdzie zaplanowano m.in. quizy wiedzy o serialu oraz Konkurs Piosenki Ranczerskiej „Wilkowyjce – Reaktywacja”. Na scenie pojawili się Violetta Arlak, Tomasz Gęsikowski, Piotr Pręgowski i Ewa Kuryło, a gwiazdą zlotu była Patricia Kazadi. Wydarzeniu towarzyszyły też ekipy telewizyjne programów „Pytanie na Śniadanie” oraz „Polska na Tak”.

Zobacz więcej: https://wroclaw.naszemiasto.pl/jeruzal-filmowe-wilkowyje-przezyly-prawdziwe-oblezenie-ponad-10-tysiecy-fanow-rancza-zjechalo-by-pozegnac-lato-i-czekac-na-11-sezon/ar/c13p2-29269295