News

Zakończenie V Kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Miliczu

19 czerwca 2024 r., w Urzędzie Miejskim w Miliczu odbyła się ostatnia sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej, kończąca jej V kadencję. Wydarzenie było okazją do podziękowań i podsumowań, z udziałem radnych oraz zaproszonych gości.

Podczas sesji, Burmistrz Gminy Milicz, Wojciech Piskozub, wyraził wdzięczność młodym radnym za ich zaangażowanie i wkład w rozwój lokalnej społeczności, podkreślając ich rolę w kształtowaniu przyszłości miasta. Życzył im również powodzenia w dalszej działalności samorządowej.

Opiekun Młodzieżowej Rady, Olimpia Kosakowska, oraz Przewodniczący Igor Konachowicz, podkreślili liczne inicjatywy, kreatywność oraz nieustającą energię młodych radnych. Zwrócili uwagę na ich zaangażowanie i wkład w pracę rady.

Szczególne podziękowania skierowano do koordynatora Młodzieżowej Rady Miejskiej, pracownika Wydziału Oświaty, Promocji i Spraw Społecznych, Magdaleny Wichrzyckiej. Młodzi radni wyrazili wdzięczność za jej wsparcie i nieocenioną pomoc.

Miniona kadencja była czasem nauki, współpracy i budowania relacji, który z pewnością pozostanie w pamięci członków Młodzieżowej Rady Miejskiej. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!