News

Zaproszenie na wybory

Szanowni Mieszkańcy,

Z zadowoleniem patrzymy na zakończenie intensywnego okresu wyborczego, w którym mieliśmy okazję dyskutować o naszej przyszłości i wyznaczać cele dla naszej społeczności. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w tej demokratycznej dyskusji i wnosili swój wkład poprzez zaangażowanie się w różnorodne inicjatywy wyborcze.

Jestem wdzięczny za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, oraz za możliwość służenia naszej wspólnocie jako burmistrz. Pragnę zapewnić Was, że moim priorytetem zawsze będzie dobro naszego miasta i wszystkich jego mieszkańców.

Jednocześnie pragnę serdecznie zachęcić wszystkich do aktywnego udziału w nadchodzących wyborach samorządowych. To nasza szansa, aby wpłynąć na kształt naszej lokalnej polityki i wybrać tych, którzy będą nas reprezentować na szczeblu samorządowym. Pamiętajmy, że nasz głos ma moc, aby wpłynąć na przyszłość naszego miasta.

Zachęcam więc wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu i wyrażenia swojej woli. Niezależnie od tego, na kogo Państwo zagłosują, ważne jest, abyśmy wszyscy aktywnie uczestniczyli w demokratycznym procesie wyborczym.

Raz jeszcze dziękuję za Wasze zaangażowanie i współpracę. Razem możemy stworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Z poważaniem,
Piotr Lech Burmistrz Gminy Milicz