Komputery z projektu – Granty PPGR

Dziś pierwsza transza komputerów stacjonarnych i tabletów z programu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR” – trafiły do rąk uczniów. Gmina Milicz pozyskała z projektu 102 komputery stacjonarne, 787 laptopów i 31 tabletów, co stawia gminę na 5 miejscu w rankingu wykorzystania możliwości, jakie daje projekt.

Jest to efekt kilkunastomiesięcznej pracy, setek wykonanych telefonów, tysięcy zapisanych kartek, kilku segregatorów przygotowanej dokumentacji, pracowników Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich UM w Miliczu.

Piotr Lech, Burmistrz Gminy Milicz podczas wręczania umów przekazania sprzętu komputerowego na ręce rodziców, życzył wszystkim dzieciom przyjemnego użytkowania i wykorzystywania go przede wszystkim w celach poznawania świata i poszerzania wiedzy.

Oficjalnego wręczenia komputerów i tabletów dokonali Łukasz Rokita, Wiceburmistrz Gminy Milicz wraz z Maja Jeż, Kierownikiem Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich. Kolejni beneficjenci będą systematycznie informowani o wyznaczonym terminie odbioru zadeklarowanych sprzętów.