Andrzej Sztandera 4 w Plebiscycie !

Nominacja w plebiscycie oraz zwycięstwo na poziomie powiatowym, a następnie wojewódzkim, aż w końcu zdobycie jednej z czołowych lokat w ogólnopolskim etapie plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna – pokazuje to, że minione tygodnie to pasmo sukcesów Wiceprezesa Andrzeja Sztandery. To przede wszystkim powód do radości dla naszego powiatu i gminy oraz zwłaszcza dla Milickiego Centrum Medycznego i wszystkich jego pracowników.

– „Znaleźć się w gronie laureatów konkursu Osobowość Roku 2020 to dla mnie zaszczyt. Nie spodziewałem się zwycięstwa na poziomie powiatowym i wojewódzkim, a już tym bardziej tak wysokiej lokaty w finale ogólnopolskim. Gratuluję wszystkim nominowanym i zwycięzcom. Serdecznie dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy.” – mówi Andrzej Sztandera i dodaje, że osiągnięcie to nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie rodziny, bliskich, a także współpracowników Milickiego Centrum Medycznego.

Zdobycie ponad 7 tys. głosów oraz zajecie 4 miejsca w ogólnopolskim finale potwierdza, że prowadzone przez Wiceprezesa działania na rzecz pacjentów szpitala i lokalnej społeczności to słuszna droga. Tak wysoka lokata to bezprecedensowe osiągnięcie Andrzeja Sztandery, ale też powód do dumy dla całego szpitala. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!