Święto Niepodległości w Miliczu
Główne uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości w Miliczu zaczęły się od mszy św. w kościele p.w. św. Andrzeja Boboli. Wzięły w niej udział poczty sztandarowe, harcerze, przedstawiciele samorządu oraz mieszkańcy Milicza. Po zakończeniu nabożeństwa uformowano korowód, który przeszedł z kościoła na milicki rynek, gdzie miały miejsce główne obchody Święta Niepodległości. Korowód rozpoczynała Milicka Orkiestra Dęta, a za nią jechali członkowie Milickiej Grupy Rekonstrukcyjnej, wcielający się w postacie marszałka Józefa Piłsudskiego i Ignacego Jana Paderewskiego, w towarzystwie swoich żon. Uczniowie szkół podstawowych nieśli prawie 150-metrową flagę narodową.
Na milickim rynku odbył się uroczysty apel z udziałem wojska. Wystąpiły również artystyczne prezentacje uczniów i przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego oraz Studia Tańca Sofija. Widzowie mieli okazję zapoznać się z prezentacją służb mundurowych, takich jak 82. Batalion Ewakuacji Sprzętu — Garnizon Oleśnica, Wojskowe Centrum Rekrutacji we Wrocławiu, Państwowa Straż Pożarna w Miliczu, Komenda Powiatowa Policji w Miliczu, oraz Nadleśnictwo Milicz. Koło historyczne ze Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu zaprezentowało umundurowanie i sprzęt wojskowy.
Podczas wydarzenia harcerze prowadzili zbiórkę funduszy na wyposażenie nowej harcówki, oferując uczestnikom domowe wypieki i ciepłą herbatę. Dodatkowo można było skosztować wojskowej grochówki oraz upiec kiełbaskę nad ogniskiem. Koncert Milickiej Orkiestry Dętej zakończył uroczystości związane z Dniem Niepodległości w Miliczu.