Dni KarpiaInformacje

Dni Karpia 2021

Dni Karpia – wyjątkowe wydarzenia w wyjątkowym miejscu!

Karp stał się symbolem Doliny Baryczy – unikatowego miejsca na pograniczu woj. dolnośląskiego i wielkopolskiego, gdzie tradycje hodowli tej ryby sięgają ponad 800 lat. We współpracy z podmiotami gospodarczymi, publicznymi i społecznymi co roku, jesienią tworzymy wyjątkową ofertę – trwający niemal trzy miesiące cykl wydarzeń pod nazwą Dni Karpia w Dolinie Baryczy.

W 2021 roku świętujemy już 16 edycję Dni Karpia w Dolinie Baryczy.
Czas pandemii zmusił organizatorów imprez do weryfikacji planów, pomimo tego wspólnym wysiłkiem ponad 30 podmiotów, udało się opracować program na 11 wyjątkowych jesiennych weekendów.

Dni Karpia 2021 to prawie 90 okazji by aktywnie odkrywać uroki Doliny Baryczy, smakować karpia na wiele sposobów, poznawać lokalnych producentów i usługodawców. Tej jesieni nie zabraknie kameralnych imprez plenerowych, wędkarskich. Propozycji aktywnego spędzenie czasu na kajakach, rowerach, tematycznych wycieczkach czy spacerach z ornitologiem. Kulinarnych uczt „Ryba do syta” czy rodzinnych wydarzeń edukacyjnych.

Każdego uczestnika wydarzeń wpisanych w program Dni Karpia 2021 zapraszamy do NAGRODObarania – na podstawie biletów i bonów, w zamian za opinię, oferujemy przepysznie lokalne produkty i unikatowe gadżety, atrakcyjne vouchery od lokalnych restauratorów, hotelarzy oraz gospodarstw rybackich. Wszystko po to by poznać, posmakować i zakochać się w Dolinie Baryczy.

Dodatkowe niespodzianki przewidzieliśmy dla uczestników co najmniej trzech różnych wydarzeń w trakcie jednego weekendu. Tym bardziej zapraszamy do planowania dłuższych pobytów i korzystania z aktualnej bazy noclegowej na www.dbpoleca.barycz.pl.

Biorąc udział w Dniach karpia 2021 wspierasz lokalnych przedsiębiorców: rybaków, kajakarzy, edukatorów z niezwykłą pasją, producentów lokalnych smakołyków czy usługodawców!