OGROMNY SUKCES ANDRZEJA SZTANDERY

Mamy zaszczyt poinformować, że Wiceprezes Andrzej Sztandera został zwycięzcą plebiscytu Gazety Wrocławskiej Osobowość Roku w kategorii Działalność społeczna i charytatywna na poziomie powiatowym. Wiceprezes zdobył imponującą liczbę 3119 głosów, dzięki czemu awansował do kolejnego etapu plebiscytu. Obecnie jest również niekwestionowanym liderem swojej kategorii na poziomie wojewódzkim.

– Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które na mnie głosowały i doceniły moje dotychczasowe działania. Bez Państwa wsparcia nie byłoby to możliwe. Moje zwycięstwo to przede wszystkim efekt zaufania, którym mnie Państwo obdarzyliście. Dziś ruszyłem do pracy z nową energią. Obiecuję, że zrobię wszystko, aby nie zawieźć pacjentów i mieszkańców powiatu milickiego. Za wsparcie dziękuję również moim bliskim i wszystkim pracownikom Milickiego Centrum Medycznego. – podsumowuje A. Sztandera.

Choć plebiscyt na poziomie powiatowym się zakończył, to już w poniedziałek 31 maja rozpocznie się wojewódzki finał, który potrwa do 10 czerwca. Zachęcamy do głosowania i trzymamy kciuki za awans Wiceprezesa do ogólnopolskiego finału.